Субота
18.11.2017
21:29
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Лютий » 26 » СПІВОГРАЙ
10:04
СПІВОГРАЙ

     25 лютого  2016 року  Липоводолинський   районний  Будинок для дітей та юнацтва проводив районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості  «Чисті роси» в номінації  «художнє виконавство» - «Співограй».

   Оцінювати конкурсантів були запрошені компетентні  члени журі, до складу якого входили :голова  журі – викладач хорового відділення комунального закладу  Липоводолинської   дитячої школи  мистецтв Липоводолинської районної ради – Світлана Федорівна Вербицька; члени журі :  завідуюча фортепіанно - теоретичним відділом  комунального закладу Липоводолинської   дитячої  школи  мистецтв Липоводолинської  районної ради – Оксана Вікторівна Гапич, директор    Липоводолинського  районного Будинку для дітей та юнацтва Світлана Володимирівна Булгакова.

    У конкурсі брали участь  26  вокальних колективів   з 14 ЗОШ, НВК   району, БДЮ.

   На підставі висновків журі конкурсу переможцями та призерами стали в

початковому рівні виконавської майстерності      

МОЛОДША  ВІКОВА ГРУПА

1 місце - Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст., вокальний

                колектив   «Семинотки»,  керівник  Гапич С.М.

2 місце - Саївський НВК, вокальний колектив «Барвінчата»

                керівник  Швидка С.Б.

2 місце - Будинок для дітей та юнацтва –вокальний колектив «Первоцвіт»

                керівник Савчук С.К.

2 місце -Будинок для дітей та юнацтва –вокальний колектив «Квітограй» 

               керівник  Кулинич В.М

3 місце - Русанівський НВК, вокальний колектив «Дзвіночки»                               

                керівник:  Солодка С.М.

3 місце -Лучанська ЗОШ І –ІІ ст., вокальний колектив  «Веселка »  

     керівник  Курсай О.М.

3 місце - Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст., вокальний колектив  «Дзвіночки »  

               керівник  Полях Ю.С.

СЕРЕДНЯ  ВІКОВА ГРУПА

1 місце - Колядинецький НВК вокальний колектив  «Веселка» 

     керівник Удовиченко Л.М.

1 місце -Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. вокальний колектив,          

              «Дзвіночки»,  керівник Гапич С.М.

2 місце - Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст., вокальний колектив  «Співанка »

     керівник : Полях Ю.С.   

2 місце - Байрацький НВК, вокальний колектив «Веселка»

               керівник : Пікало Т.І.                                                       

3 місце - Лучанська ЗОШ І –ІІ ст., вокальний колектив  «Дзвіночки »

     керівник  Курсай О.М.

3 місце - Панасівська ЗОШ І –ІІ ст., вокальний колектив  «Паняночки »    

     керівник: Стешенко Алла Олексіївна

3 місце - Саївський НВК, вокальний колектив «Калинонька»

               керівник Швидка С.Б.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА    

1 місце - Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.,  вокальний                           

                колектив «Юність»  керівник : Гапич С.М.

2 місце - Капустинська ЗОШ І-ІІІст., вокальний колектив  «Колорит»

                керівник: Артюх С.А.

2 місце - Семенівська ЗОШ І –ІІІ ст.,  вокальний колектив  «  Веселка »

                керівник: Матюшенко  Н.В.                                                                  

3 місце - Русанівський НВК, вокальний колектив «Мелодія»

               керівник  Солодка С.М.

3 місце - Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст.,  вокальний колектив  «  Мрія »

                керівник: Полях Ю.С.                                                                                                                            

3 місце - Саївський НВК, вокальний колектив  «Мальви»                 

                керівник : Швидка С.Б.

Основний  рівень виконавської майстерності.                   

М О Л О Д Ш А  ВІКОВА  Г Р У П А                                                                          

1 місце - Беївська ЗОШ І-ІІІ ст., вокальний колектив «Джерельце»

               керівник:  Гусак А.М.

1 місце - Синівська ЗОШ І-ІІІст., вокальний колектив « Краплинки»

               керівник: Гуща  Н.М.                                                           

СЕРЕДНЯ  ВІКОВА ГРУПА  

1 місце - Московський НВК , вокальний колектив  «Веселка»

                керівник : Пось В.М

  2 місце - Підставська ЗОШ  І-ІІ ст., вокальний колектив «Мелодія»

            керівник:  Гуща С.В.

  2 місце - Синівська ЗОШ І-ІІІст., вокальний колектив «Шанс»

                  керівник Гуща С.В.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА    

1 місце -  Беївська ЗОШ І-ІІІ ст., вокальний колектив «Співаночки»

                керівник:  Гусак А.М.

      Для участі в обласному етапі  фестивалю «Співограй»  журі  рекомендувало   вокальний  колектив «Веселка»  молодшої вікової групи   Московського НВК і  вокальний  колектив  «Співаночки»   Беївської ЗОШ І-ІІІ ст.  старшої вікової групи.

               керівник  Кулинич В.М

3 місце - Русанівський НВК, вокальний колектив «Дзвіночки»                               

                керівник:  Солодка С.М.

3 місце -Лучанська ЗОШ І –ІІ ст., вокальний колектив  «Веселка »  

     керівник  Курсай О.М.

3 місце - Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст., вокальний колектив  «Дзвіночки »  

               керівник  Полях Ю.С.

СЕРЕДНЯ  ВІКОВА ГРУПА

1 місце - Колядинецький НВК вокальний колектив  «Веселка» 

     керівник Удовиченко Л.М.

1 місце -Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. вокальний колектив,          

              «Дзвіночки»,  керівник Гапич С.М.

2 місце - Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст., вокальний колектив  «Співанка »

     керівник : Полях Ю.С.   

2 місце - Байрацький НВК, вокальний колектив «Веселка»

               керівник : Пікало Т.І.                                                       

3 місце - Лучанська ЗОШ І –ІІ ст., вокальний колектив  «Дзвіночки »

     керівник  Курсай О.М.

3 місце - Панасівська ЗОШ І –ІІ ст., вокальний колектив  «Паняночки »    

     керівник: Стешенко Алла Олексіївна

3 місце - Саївський НВК, вокальний колектив «Калинонька»

               керівник Швидка С.Б.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА    

1 місце - Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.,  вокальний                           

                колектив «Юність»  керівник : Гапич С.М.

2 місце - Капустинська ЗОШ І-ІІІст., вокальний колектив  «Колорит»

                керівник: Артюх С.А.

2 місце - Семенівська ЗОШ І –ІІІ ст.,  вокальний колектив  «  Веселка »

                керівник: Матюшенко  Н.В.                                                                  

3 місце - Русанівський НВК, вокальний колектив «Мелодія»

               керівник  Солодка С.М.

3 місце - Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст.,  вокальний колектив  «  Мрія »

                керівник: Полях Ю.С.                                                                                                                            

3 місце - Саївський НВК, вокальний колектив  «Мальви»                 

                керівник : Швидка С.Б.

Основний  рівень виконавської майстерності.                   

М О Л О Д Ш А  ВІКОВА  Г Р У П А                                                                          

1 місце - Беївська ЗОШ І-ІІІ ст., вокальний колектив «Джерельце»

               керівник:  Гусак А.М.

1 місце - Синівська ЗОШ І-ІІІст., вокальний колектив « Краплинки»

               керівник: Гуща  Н.М.                                                           

СЕРЕДНЯ  ВІКОВА ГРУПА  

1 місце - Московський НВК , вокальний колектив  «Веселка»

                керівник : Пось В.М

  2 місце - Підставська ЗОШ  І-ІІ ст., вокальний колектив «Мелодія»

            керівник:  Гуща С.В.

  2 місце - Синівська ЗОШ І-ІІІст., вокальний колектив «Шанс»

                  керівник Гуща С.В.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА    

1 місце -  Беївська ЗОШ І-ІІІ ст., вокальний колектив «Співаночки»

                керівник:  Гусак А.М.

      Для участі в обласному етапі  фестивалю «Співограй»  журі  рекомендувало   вокальний  колектив «Веселка»  молодшої вікової групи   Московського НВК і  вокальний  колектив  «Співаночки»   Беївської ЗОШ І-ІІІ ст.  старшої вікової групи.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 88 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29

Архів записів