Четвер
21.09.2017
21:17
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Лютий » 11 » Районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «Художнє виконавство»-«Співуча веселка»
09:00
Районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «Художнє виконавство»-«Співуча веселка»

             Відповідно до плану роботи  БДЮ, наказу відділу освіти РДА від 30.01.2015 року № 19-ОД « Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «Художнє виконавство»-«Співуча веселка»  з метою виявлення і підтримки обдарованої  учнівської молоді в напрямку вокального мистецтва  10 лютого 2015 р.  в БДЮ проходив районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «Художнє виконавство»-«Співуча веселка».

   У конкурсі брали участь  36 учасників з 14 ЗОШ, НВК   району, БДЮ.

На підставі висновків журі конкурсу визначені переможці та призери 

ПОЧАТКОВИЙ  рівень виконавської майстерності

   М О Л О Д Ш А  ВІКОВА  Г Р У П А                                                                           

1 місце - Сітак Аліна, БДЮ,  керівник   Савчук С.К.

2 місце -Скоропис Валерія, БДЮ, керівник Савчук С. К.

2 місце - Бурик  Аліна, Подільківська ЗОШ І –ІІІ ст., керівник  Бурик Н.П.                                   

3 місце - Герасименко  Карина, Колядинецький НВК,  керівник Удовиченко Л.М.

  СЕРЕДНЯ  ВІКОВА ГРУПА  

2 місце - Залізняк Олександр, БДЮ, керівник   Савчук С.К.

2 місце – Глупак Денис,  Липоводолинська спеціалізована  школа І-ІІІ ст.., керівник Гапич С.М.

2 місце - Шейко Вікторія, Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст., керівник Полях Ю.С.

3 місце - Синько Діана, Русанівський НВК,  керівник Солодка С.М.

3 місце - Онищенко  Олександра, Колядинецький  НВК, керівник Удовиченко Л.М.

 СТАРША ВІКОВА ГРУПА

1 місце - Панова Роза, Семенівська ЗОШ І –ІІІ ст.,  керівник Матюшенко Н.В.

1 місце -  Булатова Катерина, Липоводолинська спеціалізована  школа І-ІІІ ст..,  керівник Гапич С.М.

2 місце - Коробка Ірина, Русанівська НВК, керівник Солодка С.М.

3 місце - Фесюн Анна, Подільківська ЗОШ І –ІІІ ст., керівник Ващенко О.Г.                                                                                                                                                                                               

ОСНОВНИЙ рівень виконавської майстерності

   М О Л О Д Ш А  ВІКОВА  Г Р У П А

 2 місце - Довгополик Дар’я , Синівська ЗОШ І-ІІІст., керівник Гуща С.В.

 2 місце -  Клець Вікторія, Московський НВК, керівник Пось В.М.  

 3 місце - Конар Сніжана, Беївська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Гусак А.М.                                                                      

 СЕРЕДНЯ  ВІКОВА ГРУПА 

1 місце -  Жогло Катерина, Московський НВК,  керівник Пось В.М.

2 місце - Мельник Надія, Підставська ЗОШ  І-ІІ ст., керівник Гуща С.В.

  3 місце - Охріменко Ілона, Синівська ЗОШ І-ІІІст., керівник Гуща С.В.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА

1 місце - Головченко Вікторія, Синівська ЗОШ І-ІІІст.,керівник Гуща С.В

2 місце - Конар Світлана, Беївська ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Гусак А.М.

3 місце - Савченко Влада, Московський НВК,  керівник Пось В.М.

 

 

Переглядів: 146 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

Архів записів