Четвер
21.09.2017
21:14
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2017 » Лютий » 9 » районна виставка-конкурс творчих здобутків юних майстрів народних ремесел
15:57
районна виставка-конкурс творчих здобутків юних майстрів народних ремесел

            Районна   виставка – конкурс  творчих здобутків юних майстрів

                        народних ремесел «Знай і люби свій рідний край»  

 

В лютому місяці в Липоводолинському районному Будинку для дітей та юнацтва проходила виставка – конкурс  творчих здобутків юних майстрів

                        народних ремесел «Знай і люби свій рідний край»  

У конкурсі брали участь 14 учасників , з 5 ЗОШ та НВК, БДЮ.        

      Роботи подані на районний етап конкурсу-виставки були виконані майстерно, завдячуючи професіоналізму наставників-керівників та творчій уяві учнів. На розгляд журі були представлені  роботи виготовлені з бісеру, ниток, стрічок, тканини, паперу, природних матеріалів та ін. Це –  предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції, сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір» і виготовлені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва, із застосуванням елементів вишивки.   

За результатами конкурсу журі визначило переможців                              

в номінації «Бісероплетіння»

ІІ місце –  Силенко Владислав,  вихованця БДЮ,  керівник Вовницька Г.Ф.

ІІІ місце –Золотар Олександра, учениця Московського НВК,

                                                      керівник Цікало Н.І.

номінації «Плетіння »

ІІ місце -Дуленко Ольга , учениця  Подільківської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник

                 Бурик Н.П.

в номінації «Вишивка»

І місце –Дяченко Юлія, учениця Липоводолинської спеціалізованої школи  І-

                                         ІІІ ст., керівник Король В.Г.

ІІ місце – Кревсун Олеся, ученицю   Синівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник                     

                                          Соколовська А.О.

ІІІ місце –Гелеверя Карина, учениця Беївського НВК:Беївська ЗОШ-

                                         Беївський ДНЗ, керівник  Валюх Т.Д.

в номінації «Вишивка бісером»

І місце –Дяченко Юлія, учениця Липоводолинської спеціалізованої школи  І-

                                         ІІІ ст., керівник Король В.Г.

ІІ місце -Дуленко Ольга , учениця  Подільківської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник

                                         Бурик Н.П.

в  номінації «Виготовлення сувенірів »

І місце – Христенко Анастасія,  вихованку  БДЮ, керівник  Христенко І.А.

І місце – Фрунт Аріна, ученицю   Саївського НВК., керівник

                Харченко Л.В.

Ів номінації «Вироби з природного матеріалу»

І місце –Назаренко  Марина, учениця Липоводолинської спеціалізованої школи  І-ІІІ ст., керівник Король В.Г.

в  номінації « Іграшка»

І місце – Хекало Аліна,  вихованка  БДЮ, керівник  Булгакова  С.В.

 

 

 

 

Для участі в обласному етапі  конкурсу журі рекомендувало    роботи    Христенко Анастасії, Фрунт Аріни, Хекало Аліни.       

 

 

 

Переглядів: 56 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Архів записів