Субота
18.11.2017
21:29
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Лютий » 12 » Районна виставка - конкурс творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Знай і люби свій рідний край»
11:57
Районна виставка - конкурс творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Знай і люби свій рідний край»

           З  метою виявлення і підтримки здібностей і талантів обдарованої  учнівської молоді в декоративно-вжиткового напрямку,  виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті 04.02.2015  року  в Липоводолинському районному Будинку для дітей та юнацтва   проходила      районна    виставка - конкурс творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Знай і люби свій рідний край».  

         У конкурсі брали участь   32 учасники  з 12 ЗОШ, НВК району, БДЮ.                

Відповідно до умов конкурсу з врахуванням відповідності традицій щодо форм, пластики, колориту робіт, оригінальності їх задуму, органічного поєднання національних традицій та сучасних тенденцій формотворення  високим рівнем виконання характеризувались конкурсні роботи Байрацької, Беївської, Липоводолинської , Саївської ЗОШ.   

За результатами конкурсу журі визначило переможців

 в номінації «Художня обробка деревини»

І місце – Гапича Дениса, учня Байрацької ЗОШ, керівник  Муравицький С.Г.

ІІ місце – Суботу Павла, учня Байрацької ЗОШ, керівник  Муравицький С.Г.

ІІІ місце – Неділька Валерія, учня  Синівської ЗОШ, керівник Йосипенко В.А.

в номінації «Квілінг»

І місце –  Гелеверю Карину, ученицю Беївської ЗОШ І-ІІІ ст.., Валюх Т.Д.

ІІ місце –Мордвяник Тамару, ученицю  Саївської ЗОШ І-ІІІ ст.., Валюх О.Д.

ІІІ місце –Суботу Сніжану, ученицю Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Шутько С.В.

 в номінації «Оригамі»

ІІ місце – Вертій Юлію , ученицю  Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Курило  В.В.

ІІІ місце – Онищенко Олександру, Іщенко Нелю, учнів Колядинецького НВК, керівник Васюхно Н.М.

номінації «Ткацтво »

ІІ місце – Валюх Аліну, ученицю  Капустинської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Сірик О.І.

 

  в номінації «Бісероплетіння»

І місце – Туз Софію, ученицю  Лучанської ЗОШ І – ІІ ст., керівник Христенко Л.О. 

ІІ місце – Кузьменко Нелю, ученицю  Саївської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Валюх О.Д.

ІІ місце – Вовницького Олександра,  вихованця БДЮ, керівник Вовницька Г.Ф

ІІІ місце – Данька Євгенія,  вихованця БДЮ, керівник Вовницька Г.Ф

 

 в номінації «Вироби з рослинного матеріалу»

ІІ місце – Білоножко Таїсію, ученицю Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. ЗОШ, керівник Король В.Г.

ІІ місце –Самілика Максима, Домашенко Марину, ученицю Байрацької ЗОШ, керівник Пікало Т.І.

 

 в номінації «Вишивка»

І місце – Ткаченко Богдану, ученицю Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. ЗОШ, керівник Король В.Г.

ІІ місце – Ваглай Анну, ученицю Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. ЗОШ, керівник Король В.Г.

в номінації «Художня вишивка»

ІІ місце – Спащук Нелю, ученицю  Підставської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Ловигіна Л.І.

 

в номінації «Декоративний розпис»

І місце –   Городничу Дар’ювихованку  БДЮ, керівник  КосенкоЛ.П.

ІІ місце –   Руденко  Юліювихованку  БДЮ, керівник КосенкоЛ.П.

в номінації «Робота з тканиною»

ІІ місце Васюхно Софію,  вихованку  БДЮ, керівник Христенко І.А.

в номінації «В’язання гачком»

І місце Христенко Анастасію,  вихованку  БДЮ, керівник Булгакова С.В.

 

 

 

 

Переглядів: 258 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

Архів записів