Субота
18.11.2017
21:31
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2017 » Листопад » 9 » Мистецький фестиваль-конкурс юних хореографів «Магія танцю »
09:53
Мистецький фестиваль-конкурс юних хореографів «Магія танцю »

Мистецький фестиваль-конкурс юних хореографів «Магія танцю »

8 листопада 2017 року Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва проводив районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «хореографічне мистецтво» – «Магія танцю» . Мета конкурсу: виявлення й підтримки творчих здібностей дітей та учнівської молоді, популяризації народного та сучасного хореографічного мистецтва, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті регіону.

Захід пройшов в щирій дружній атмосфері. У заході брало участь 150 учасників, 23 хореографічних колективів з 11 ЗОШ та НВК району, БДЮ.

З вітальними словами звернулася до конкурсантів та всіх присутніх у залі директор Липоводолинського районного будинку для дітей та юнацтва С.В.Булгакова. Вона побажала всім доброго настрою, а конкурсантам впевнено і максимально розкрити свої здібності і таланти.

Оцінювало конкурсну програму журі, до складу якого входили: викладач хореографічного відділення районної школи мистецтв Н.І.Любченко, методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА О.М.Хижняк, директор БДЮ С.В.Булгакова.

В своїх виступах юні хореографи намагались витримали всі критерії : художній рівень постановки, сценічну культуру, технічну майстерність , виразність, емоційність, динаміку виконання.

За результатами підсумків фестивалю-конкурсу були визначені переможці та призери , які нагороджувалися грамотами відділу освіти РДА, грамотами БДЮ.

НОМІНАЦІЯ

«ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ НАРОДНОГО НАПРЯМКУ»

ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ

М О Л О Д Ш А вікова Г Р У П А

І місце - Яснопільщанський НВК Хореографічний колектив «Дзвіночки»

Керівник: Бойко Лідія Олександрівна

І місце - Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хореографічний колектив «Ромашка»

Керівник: Матюшенко Неля Володимирівна

ІІ місце - Саївський НВК: Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ

Хореографічний колектив «Надія»

Керівник: Валюх Ольга Дмитрівна.

ІІ місце - БДЮ Хореографічний колектив «Усмішка»

Керівник: Романюк Юлія Олександрівна

ІІ місце -Беївський НВК: Беївська ЗОШ І-ІІІ ст. – Беївський ДНЗ

Хореографічний колектив « Джерельце»

Керівник : Гусак Людмила Олексіївна

ІІІ місце - Лучанська філія КЗ Липоводолинська СШ І – ІІІ ст

Хореографічний колектив « Веселка »

Керівник: Мумряк Л.С.

ІІІ місце - Берестівська ЗОШ І -ІІІ ст..Хореографічний колектив «Гармонія »

Керівник : Полях Юлія Степанівна

ІІІ місце - Русанівський НВК Хореографічний колектив «Черевички»

Керівник: Солодка Світлана Миколаївна

За участь - Панасівська ЗОШ І -ІІ ст. Хореографічний колектив «Краплинка»

Керівник: Чирва Людмила Володимирівна

С Т А Р Ш А ВІКОВА Г Р У П А

І місце -Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст Хореографічний колектив «Джерельце»

Керівник: Матюшенко Неля Володимирівна

ІІ місце -Берестівська ЗОШ І -ІІІ ст.. Хореографічний колектив «Мрія »

Керівник : Полях Юлія Степанівна

ІІ місце -Колядинецький НВК Хореографічний колектив «Болєро»

Керівник : Колісник Олена Іванівна

ІІІ місце - Синівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хореографічний колектив «Мрія»

ІІІ місце - Саївський НВК: Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ

Хореографічний колектив «Джерельце»

Керівник:Валюх Ольга Дмитрівна

НОМІНАЦІЯ

«ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ СУЧАСНОГО НАПРЯМКУ »

ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ ( не атестовані)

М О Л О Д Ш А ВІКОВА Г Р У П А

 

І місце -Лучанська філія КЗ Липоводолинська СШ І – ІІІ ст. Хореографічний Керівник: Мумряк Л.С

ІІІ місце - Саївський НВК: Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ

Хореографічний колектив «Надія»

Керівник:Валюх Ольга Дмитрівна

ІІІ місце - Беївський НВК: Беївська ЗОШ І-ІІІ ст. – Беївський ДНЗ

Хореографічний колектив «Веселинка»

Керівник : Василенко Наталія Володимирівна

С Т А Р Ш А вікова Г Р У П А

ІІІ місце - Саївський НВК: Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ

Хореографічний колектив «Джерельце»

Керівник:Валюх Ольга Дмитрівна

ІІІ місце - Синівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хореографічний колектив «Мрія»

ОСНОВНИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ (атестований колектив)

НОМІНАЦІЯ

«ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ НАРОДНОГО НАПРЯМКУ»

СЕРЕДНЯ вікова Г Р У П А

ІІ місце -КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І – ІІІ ст.

Хореографічний колектив «Козачата»

Керівник : Заворотько Юлія Григорівна

С Т А Р Ш А ВІКОВА Г Р У П А

І місце- КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І – ІІІ ст.

Хореографічний колектив «Мальви»

Керівник : Заворотько Юлія Григорівна

 

 

НОМІНАЦІЯ

«ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ СУЧАСНОГО НАПРЯМКУ »

 

СЕРЕДНЯ ВІКОВА Г Р У П А

ІІ місце -КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І – ІІІ ст.

Хореографічний колектив «Козачата»

Керівник : Заворотько Юлія Григорівна

 

С Т А Р Ш А ВІКОВА Г Р У П А

І місце- КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І – ІІІ ст.

Хореографічний колектив «Мальви»

Керівник : Заворотько Юлія Григорівна

 

Переглядів: 12 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів