Субота
18.11.2017
21:29
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Листопад » 11 » Мистецький фестиваль-конкурс юних хореографів
10:14
Мистецький фестиваль-конкурс юних хореографів

    10 листопада  2015 року Липоводолинський районний Будинок  для  дітей та юнацтва  проводив  районний етап  Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Магія танцю» за двома   номінаціями  «ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ НАРОДНОГО НАПРЯМКУ»    та       «ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ СУЧАСНОГО НАПРЯМКУ» .   

Мета конкурсу: виявлення й підтримки творчих здібностей дітей та учнівської молоді, популяризації сучасного  хореографічного мистецтва, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті регіону.

             У заході брало  участь  26  колективів з  11 - ЗОШ та НВК району, ДНЗ. Для відкриття заходу були запрошені найменші учасники фестивалю - вихованці ДНЗ. Актова зала була заповнена прихильниками хореографічного мистецтва, серед яких були  батьки,  вихованці ДНЗ.

        З  вітальними словами  звернулася до конкурсантів та всіх присутніх у залі директор БДЮ С.В.Булгакова . Вона побажала всім  доброго настрою,  а конкурсантам  впевнено  і максимально розкрити свої здібності і таланти.

        Оцінювало  конкурсну програму журі,  до складу якого  входили:  викладачі хореографічного відділення районної школи мистецтв Н.І.Любченко, І.В.Онопрійча директор БДЮ С.В.Булгакова. В своїх виступах юні хореографи намагались витримали всі критерії конкурсу: художній рівень постановки,  сценічну культуру, технічну майстерність ,  виразність, емоційність,    динаміку  виконання.

   За результатами підсумків конкурсу були визначені переможці та призери , які нагороджувалися грамотами відділу освіти РДА, грамотами  БДЮ. Серед них  в номінації       

«ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ  НАРОДНОГО НАПРЯМКУ»

                       молодша вікова група                                                                          

ІІ місце - Русанівський НВК  Хореографічний  колектив «Черевички»

                                   Керівник : Солодка Світлана Миколаївна

ІІІ місце-Лучанська ЗОШ І – ІІ ст. Хореографічний  колектив « Веселка »

                                   Керівник : Мумряк Лілія Сергіївна

ІІІ місце-Панасівська ЗОШ І -ІІ ст. Хореографічний колектив                            

                                   Керівник: Кравцова Ольга Дмитрівна

                        Середня   вікова   група               

ІІ місце - Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.    Хореографічний колектив «Капітошки»

                             Керівник:Валюх Ольга Дмитрівна

ІІІ місце - Берестівська ЗОШ І -ІІІ ст. Хореографічний  колектив «Гармонія»

                             Керівник :  Полях Юлія Степанівна

                     С  Т  А  Р  Ш  А     ВІКОВА    Г  Р  У  П  А                                  

І місце - Берестівська ЗОШ І -ІІІ ст..  Хореографічний  колектив «Мрія »

                             Керівник :  Полях Юлія Степанівна

ІІ місце - Синівська ЗОШ І-ІІІ ст.  Хореографічний  колектив

                                   керівник: Соколовська А.О.

ІІ місце - Колядинецький НВК  Хореографічний колектив «Болєро»

                                   (Керівник : Сухонос Ольга Василівна)

ІІІ місце - Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.    Хореографічний колектив «Джерельце»

Керівник: Валюх Ольга Дмитрівна

                             ОСНОВНИЙ  РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ             

Молодша вікова   група

1 місце-    Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.

                                         Голуб Анастасія

                                        Керівник : Шаповал Сталіна Федорівна

  Середня   вікова   група                                                 

 1 місце- Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.

                                        Хореографічний  колектив «Козачата»

                                       Керівник : Сталіна Федорівна Шаповал           

  Старша   вікова  група         

  1 місце -Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.

                                   Керівник : Сталіна Федорівна Шаповал

      в номінації «Виконання танців сучасного напряму», початковий рівень виконавської майстерності

  Молодша вікова   група

   І місце -Беївська ЗОШ  І-ІІІ ст. Хореографічний  колектив «  Веселка»

                              Керівник : Марюха Л.В.

ІІ місце – Калінінська ЗОШ І-ІІ ступенів, Хореографічний  колектив                            

                              Керівник : Сердюк І.І.

   Середня   вікова   група                                                 

 І місце - Лучанська ЗОШ І – ІІ ст. Хореографічний  колектив « Веселка »

                                    Керівник : Мумряк Лілія Сергіївна

ІІ місце - Колядинецький НВК  Хореографічний колектив « Болєро»

                                     Керівник : Сухонос Ольга Василівна

ІІІ місце - Синівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хореографічний колектив  «Ренесанс

                                   керівник: Соколовська А.О.                                  

ІІ місце - Колядинецький НВК  Хореографічний колектив « Болєро»

                                     Керівник : Сухонос Ольга Василівна

ІІІ місце - Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.    Хореографічний колектив «Капітошки»

                              Керівник:Валюх Ольга Дмитрівна                            

 Старша   вікова  група          

І місце - Беївська ЗОШ  І-ІІІ ст. Хореографічний  колектив»Шоу  гьорлз» 

                              Керівник : Петрюченко Ганна Василівна

ІІ місце - Берестівська ЗОШ І -ІІІ ст..   Калинич Ніна

                               Керівник :  Полях Юлія Степанівна

ІІІ місце - Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.    Хореографічний колектив «Джерельце»

                             Керівник: Валюх Ольга Дмитрівна

                             ОСНОВНИЙ  РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ             

                        Середня   вікова   група                                                   

І місце - Московський НВК   Хореографічний колектив «Глорія

                                   керівник: Ірина Олександрівна Головко   

ІІ місце -  Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.

                                         Сітак   Альона                                      

                                       Керівник : Сталіна Федорівна Шаповал  

                       Старша   вікова  група                  

І місце - Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.                                       

                                       Жарко   Ліза

                                        Керівник : Сталіна Федорівна Шаповал

ІІ місце -  Московський НВК  Клепешньова Анастасія

                                   Керівник: Ірина Олександрівна Головко  

Хореографічний колектив ДНЗ  «Веселка » був нагороджений грамотою «за збереження українських національних традицій», хореографічний колектив ДНЗ «Берізка»  «за оригінальність творчого задуму».

 Для участі в обласному етапі  Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінації «хореографічне мистецтво» – «Магія танцю» журі рекомендувало хореографічний колектив «Глорія» Московського НВК . 

                       

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 78 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів