Користувачів: 0

Головна » 2016 » Липень » 4 » Чемпіонат області зі спортивног туризму
15:02
Чемпіонат області зі спортивног туризму

У м. Суми з 27 червня по 1 липня 2016 року відбувся Чемпіонат області серед юнаків зі спортивного туризму.

Липоводолинщину представляла команда вихованців Будинку для дітей та юнацтва. Загалом виступали 15 команд зі всієї області. П’ять  діб проходили змагання серед найкращих туристів області.

На дистанції водний туризм вихованці БДЮ  вибороли 5 командне місце. В особистій першості на смузі перешкод  Муравицькому Денису ( капітану команди) не вистачило 3 секунди, щоб отримати 3 місце.  В спортивному орієнтуванні  Мусієнко Оксана зайняла 4 місце.

І хоча команда зайняла лише 9 загальнокомандне місце, туристи залишились задоволені. Гарна погода, спілкування з однолітками з Сумської області,смачні страви приготовані власноруч, все це згуртувало  команду і надало наснаги на подальше заняття туризмом.

Висловлюємо найщирішу подяку  керівнику ТОВ «Альянс» Демченку І.О. за надання спонсорського пального, завдяки якому команда змогла прийняти участь у змаганнях.